.

.

Масажа Табела Преносни Масажа Кревет 3 Виткање 73 Инчен Висина Прилагодливи Алуминиум Салон Кревет футрола Тетоважа Табела Лицето Кревет држи До £ 450

Масажа Табела Преносни Масажа Кревет 3 Виткање 73 Инчен Висина Прилагодливи Алуминиум Салон Кревет футрола Тетоважа

DEN 3143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

൬【УДОБНО И ИСКЛУЧИТЕЛНО СИЛНА】 : масажа маса има висока густина сунѓер, да ви даде меки и удобни искуство.Масажа табела направени на армирано-алуминиумска рамка со поддршка кабли , засилен тврдо агол блокови за супериорна сила за да се овозможи до £ 450 на спа табела. ൬【ХУМАНИЗИРАНО ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ】 : На секој здрав нозете на масажа кревет се опремени со висина-прилагодлив уред.Масажа табела висина прилагодени од 23" до 31".Едноставно приспособување на висина на дршката метод е погоден за масер да работи подобро со спа кревет. ൬【ИЗВОНРЕДНОСТ ВО ДЕТАЛИ ОБРАБОТКА】 : масажа табела покрие обвиткан во луксузен СТП кожа, трајни, привремени, и лесно се чистат, но спа кревет нема офанзива мириса како други синтетички материјали.Безбедносно заклучување обезбедува безбеден и удобен вршење на масажа кревет. ൬【ЛЕСНИ & ПРЕНОСНИ】масажа табела лесно да се движите низ ако сте патуваат естетичар или професионална масажа!Оваа масажа табела за 26lbs.Преносни масажа табела вклучува трајни за носење со прилагодливи рамо, рака.може да се стави на спа кревет во багажникот на вашиот автомобил.Масажа табела масажа кревет спа кревет. ൬【ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ】 : Оваа масажа кревет не бара никакви алатки , Сите што требаше да направи беше отворена/одвиваат масажа кревет од средината и нозете автоматски падна во место.Масажа табела брза инсталација метод е заштедува драгоцено време.Овој пренослив масажа табела комбинира луксузен удобност во удобен, пати-и-го носат дизајн идеален за заверена терапевтите за масажа, како и at-home лакот ентузијасти.Табела карактеристики професионални одделение изработка, вклучувајќи цврстата алуминиумска рамка, заедно со алуминиумска push-button прилагодливи ногарки кои нудат брз и лесен висина прилагодување.Својата поддршка Нога рамка се состои од високо квалитетен челик обезбедување на цврста поддршка за до 450 КГ.Тоа е изградена со прилагодливи потпирачи за глава и отстранлив крилести потпирачи за раце за дополнителна удобност.Преносни Масажа Кревет & 100% лесен и брзо се Со виткање дизајн и безбедноста тока, масажа кревет може да биде лесно да се ширевте без алатки.Кога не е во употреба, масажа табела може да се здипли со случајот со рачки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата