.

.

cleanOZe Носната Хлапак - Нос Коса Тример - Прирачник Жилет Сечилото Безбедност Чешел Навлажнувачки Лента - Без Батерии Шанса Без Вибрации Чисти Хлапак Патентиран Cordless

cleanOZe Носната Хлапак - Нос Коса Тример - Прирачник Жилет Сечилото Безбедност Чешел Навлажнувачки Лента - Без

DEN 124.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Да СЕ ОСЛОБОДИ ОД НОС на КОСАТА БРЗО - Се оние носот косата секогаш непријатно што во јавноста?Нашите унисекс бела носната хлапак е корисна чешлање жилет, кој е дизајниран за лесно да се вклопи во вашите ноздри.Го ПОДИГА ЧУВСТВОТО НА МИРИС И БЕЗБОЛНА - Бричење ќе се подобри протокот на воздух во вашиот нос додека дишење оттука може да се доживее зголемено чувство за мирис.Никогаш не се кубат, восок, намали или да го намали вашиот нос влакната повторно, бидејќи clean OZe е за сите чиста избричат.Оваа рачни носот тример има безбедност чешел за да ја минимизирате шансите за случајно парчиња и nicks додека даваат чиста бричат во вашиот нос.ТОА Е ХЛАПАК, НЕ НОЖИЦИ - Користење на clean OZe треба многу трпение и пракса.Ова не е само уште еден тример но сосема различен производ кој бара експерт корисник вештини.Ноздрите се чувствителни, па нашиот нос коса хлапак, исто така, има навлажнувачки лента за да се намали иритација.Уживајте непречено и освежувачки здив по користење clean OZe.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН - Изработени од лесни материјали и ергономски зафат, нашиот нос безбедност на жилет е едноставен за користење.Нема подвижни делови за вашиот нос влакната да се фатат.Не батеријата, без полнење, без дополнителни трошоци на батерии и најмалите дизајн кој може да се носи насекаде.КОРИСТЕЊЕ СО НЕГА - Clean OZe се состојат од остар стационарни ножот за која е потребно експертско ниво на бричење вештини.Clean OZe ќе се обезбеди чиста бричат, но тоа може да потрае корисници до неколку месеци од кога се користи редовно, да научат правилно.Корисникот дискреционо право е препорачливо.Може да произведе намалувања ако не се користи правилно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата