.

.

Мека Бебе Книги Чупка Книга Сет 4 Пакет Крпа Книга Образовни Учење Играчка за Младата Ткаенина Бебе Активност Чупка Книга за Деца Деца Роденденски Подарок(Содржи ?

Мека Бебе Книги Чупка Книга Сет 4 Пакет Крпа Книга Образовни Учење Играчка за Младата Ткаенина Бебе Активност Чупка

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

♥ Високо-квалитетни материјали : нашата мека книги направен од висок квалитет на мека flannelette и полиестер влакна, нема потреба за родителите да се грижат за остри работи ќе му наштети на бебето е мека кожа.Дури и ако бебињата солзи тешки, издржливи ткаенини се уште не се распаѓа. ♥ Образовни играчка : прочитајте никогаш не е премногу рано, отвори книга е отварање на уште еден свет полн со восхит.Нашите крпа книга понуда бебиња совршен начин да ги инспирира бебе е љубопитност, имагинација и јазик, читање вештини. ♥ Прекрасна крпа книга : светли бои, убави фигури, држете го бебето внимание повеќе подолго и ќе им помогне порано да се знае оваа шарени светот. ♥ Совршен подарок : најпопуларните бебе туш подарок — бебе крпа книга.Тоа секако ќе донесе многу забава и креативноста на вашите убави дете!Најдобар подарок за вашето дете!. ♥ Услуги на клиентите : на клиентите задоволство е најмногу мотивација да продолжат со повисок квалитет на нашите производи.Ако наидат на проблеми, контактирајте со нас преку и ќе добиете тоа се реши. ♥❤ Добредојдовте на нашиот земјата на чудата ❤♥Дали сакате вашето бебе да се има забава и учење на основните вештини во исто време?Ние може да обезбеди вашето бебе : - Искуство повеќе задоволство во читањето Се повеќе мотивирани да учат да ги читаат Се повеќе успешни на училиште Нашите чупка книга се исклучително мека и голема за да се допре.И секоја страница има нешто друго да се истражуваат.Овој образовен играчка е една голема авантура! .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата