.

.

Nuby Прстен O' Копчиња Teether

Nuby Прстен O' Копчиња Teether

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Секое копче користи мешавина на текстури кој им помага на децата да развијат нивното чувство на допир.Овие различни текстури, исто така, го стимулира непца во текот на teething и да им помогне на појавата на Нови заби.Прстен o' Копчиња карактеристики и тврди и меки површини.На различни материјали се нежни за чувствителни непца, додека се уште не се цврсти доволно за деца да се чувствува долу.Дури и по малку заби почнуваат да се појавуваат, прстен o' Копчињата ќе се одржи на џвакање и chomping.Деца ќе го сакам тресење на копчињата и на нив се движат напред и назад на keyring.Приложените лента обезбедува дополнителни текстури за бебето да се џвака, затегнување, и да се истражуваат.Светли бои и интересни форми фати бебето око, ангажирање на нивната смисла на очите.Боите може да го дофати и да се задржи бебето интерес.Прстен o' Копчиња' Keyring дизајн е одлична за грчевито држејќи се!На keyring јамка е совршена големина за одгледување на рацете да се сфати и задржете.Бебињата сакаат да го дофати и да се џвака што и е на дофат-особено сјајна, jingly копчиња.Nuby Прстен O' Копчињата се совршено решение за да се задржи вашиот пиш еден забавуваат и вашиот копчињата dribble-слободни.Прстен O' Копчињата се светло обоени да се подготви малку очите и да го задржи бебето внимание.На keyring е со големина да биде лесно за малку раце да зафат врз па тие може да го дофати и да се тресат на копчињата за срцето на нивната содржина.Додека играте со прстен O' Копчиња, малку се оние кои ќе практикуваат рака-око координација и развие моторни вештини.Прстен O' Копчињата се идеални за teething, премногу!Секој клучните карактеристики на различни текстури за да помогне да се стимулира непцата, помага во појавата на Нови заби.Микс на тврди и меки површини на прстен O' Копчиња обезбедува нови сензации за бебиња да се истражуваат, додека teething.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата