.

.

Dorman 157-5506 Тешки Чекор Компатибилен со Изберете Volvo Модели

Dorman 157-5506 Тешки Чекор Компатибилен со Изберете Volvo Модели

DEN 1540.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Директна замена - овој камион кабината страна чекор е дизајниран да одговара на fit, функција и изглед на оригиналниот дел на одредени возила.Идеално решение - овој чекор е сигурен замена за оригинална дел кој недостасува или оштетени.Трајни изградба - овој дел е изработен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во гаража алатка.Овој камион кабината страна чекор е дизајниран да одговара на fit, функција и изглед на оригиналниот дел на одредени возила.Изработен од квалитетни материјали, тоа е конструиран за сигурен перформанси.Овој дел е компатибилна со следниве возила.Пред купување, внесете го вашето возило намали во гаража алатка за да се потврди fitment. [Volvo VAH : 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018] - [Volvo VHD : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018] - [Volvo VNL : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018] - [Volvo VNM : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018] - [Volvo VT : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014].

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата