.

.

yourloveofpets Авто Седиште Маска

yourloveofpets Авто Седиште Маска

DEN 1293.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Автомобил Сонцето Сенка.Сите наши столче Опфаќа се нарачана-да-цел и рачно изработени највисоките стандарди за квалитет.Изградени со висок квалитет полиестер микро-влакна ткаенини за максимална трајност и удобност.Додадете стил на вашиот седишта, додека за заштита од нив, spills, дамки, кинење, исчезнува и повеќе.Дизајнирани за брз и лесен за инсталација на повеќето автомобил и SUV кофа стил седишта – не се потребни алатки.Еластична подлога и прицврстување систем обезбедува сит и да се обезбеди универзален одговара на повеќето стандардни автомобил и SUV во парламентот.Не може да се користи на места со интегрира воздушни перници, појаси или потпирачи за раце.Ве молиме овозможи 7-9 Дена да се добие следење на број, додека вашата цел е рачно направена, пакуваат и испраќаат од постројката.Се проценува превозот времето е 2-4 недели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата