.

.

Detangler Четка со Fiora Природни - Био-Friendly Detangling четка w/Ултра-Меки Влакна - Планирам Преку Tangles со Леснотија - За Кадрава, Директно, Црна Природни, Жени, Мажи, Деца - Сува и В?

Detangler Четка со Fiora Природни - Био-Friendly Detangling четка w/Ултра-Меки Влакна - Планирам Преку Tangles

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Не-се повлече Detangle Четка - Обични наежвам четки се повлече од косата заврзана наместо нежно се одвојува тоа.Нашите иновативен флексибилни четка наведнува и flexes да нежно отстранете јазли без кршење.Анти-статички Најлон влакната се дистрибуираат на скалпот сопствени природни масла за свиленкаста, сјајна и здрава бараат резултати.Намалувања Време на Сушење на Половина - Vented дизајн помага да се отстрани влагата побрзо од channeling воздух за да вашата коса.Ергономски дизајнирана рачка удобно да се вклопува во вашата рака за обезбедување на не-се лизга на зафат и долго влакната стигнат до сите слоеви на косата скратување на четка време.Detangling Четка за Деца Коса - За родители со мали девојчиња години, ние и ветуваме да се направи утринска рутина помалку болна.Нашата мека најлон влакната се земе солзи надвор од де-заплитане.Работи На Различни Типови Коса - Дизајнирани да се користи на мокра или сува коса, оваа четка за лесно се отстранува секој јазол и метежот од прав, кадрави, црна природни, тенки, дебели, откачен, coily, frizzy, обоена, екстензии, перики, и дури и миленичиња коса.Био-Friendly & Рециклираат - Направена од Земјата-Пријателски материјал, и до 100% biodegradable, нашите vetted природни detangler е функционална, одржлив и стилски избор за вашата секојдневна нега на коса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата