.

.

ECREW Врата Гледачот Безбедност Ѕиркаат Ѕиркаат Дупка за Пред Врата Дома Канцеларија 200 Степен Широк Агол Солидна Месинг Приватност со Капак за 1-3/8 да 2-1/6 Врати (Црвен?

ECREW Врата Гледачот Безбедност Ѕиркаат Ѕиркаат Дупка за Пред Врата Дома Канцеларија 200 Степен Широк Агол Солидна

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

200 СТЕПЕН АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ обезбедува безбедност на идентификување на посетители од зад заклучена врата.Гледачот има задниот капак, тоа може да го запре другите ѕиркаат низ вашиот дом!Подобро се задржи вашата куќа безбедност.Издржливи Солидна Месинг метал со супер едноставни за инсталација.Погоден за 1-3/8" да 2-1/6" дебела врати, едноставно вежба соодветно поставен 5/8" дупка со дијаметар, вметнување на слики во дупка потоа завртка две страни заедно и стегнете со рака.Солидна, тешки гледачот покрие ја зголемува вашата приватност.Со капак во место, посетители надвор не може да се види преку гледачот во вашиот дом, нуди највисоко ниво на приватност за заштита и безбедност!.Современиот безбедносен врата гледачот & ѕиркаат дупка.Совршен за дом, канцеларија, хотел, бар и бизниси каде што треба да се види, монитор, шпион и peeking кој е надвор од вашата врата кога на вратата прстени пред отворање.Висок квалитет на оптичка леќа со 200-степен визуелна ангел нуди кристално јасен приказ со извонредна широк агол покриеност.Можете лесно да го видите целиот околината од врвот на главата до нозете на некој стои надвор.Тој нуди највисок квалитет и безбедност за вас и вашето семејство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата