.

.

Reaowazo 260293 5/8 x 12-Инчен Водител на Гром, 10-Пакет

Reaowazo 260293 5/8 x 12-Инчен Водител на Гром, 10-Пакет

DEN 408.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

L-облик со машки теми на кои лешник и миење може да се додадат.За употреба во дрво или конкретни проекти.Заедничките апликации вклучуваат стандардни зградите и браните.Инсталирајте пред конкретни е истури.Се препорачува за употреба со третираат граѓа.Опис на производот Водител на Завртки се користи за да се закачите на предмети или структури за бетон.Овие метал завртки се L-облик со машките (надворешен) теми, со цел да се инсталира пред да конкретни е истури.Откако конкретни лекови, со навој студ останува да водител на уште еден објект на бетон.Овие завртки се широко се користи за сите видови на проекти, од стандардни згради да се брани и нуклеарните централи.Сите завртки се состојат од навој крајот, за кој орев и миење може да биде прикачена за надворешното оптоварување.Ореви и подлошки вклучени.Од Производителот Сидро Болт се користи за да се закачите на предмети или структури за бетон.Постојат многу видови на сидро завртки, кој се состои од дизајни, кои се претежно неслободни за производствени компании.Сите завртки се состојат од навој крајот, за кој орев и миење може да биде прикачена за надворешното оптоварување.Водител на завртки се широко се користи за сите видови на проекти, од стандардни згради да се брани и нуклеарните централи.Тие, исто така може да се користи за да се цврсто affix вградување на плочи на конкретни основа кога се користи со структурни челик елемент.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата