.

.

Мини Шпион Скриена Камера, LONOVEN 1080P Full HD Безжичен WiFi Безбедност Видео Камера со Ноќ Визија и Движење Откривање, Преносни Мали Nanny Камери со Следење Телефон Стан (Чети?

Мини Шпион Скриена Камера, LONOVEN 1080P Full HD Безжичен WiFi Безбедност Видео Камера со Ноќ Визија и Движење

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

LONOVEN WIFI Скриена Камера – Вашиот личен nanny камера, ги задоволи различни прилики.Камерата е надграден моделот.Тоа е прилично мал, но доаѓа со сите корисни својства ви треба за WIFI Мини камера.Совршена како надзор камера во : Канцеларија, Дома, во Автомобил, итн.ГЛАВНА КАРАКТЕРИСТИКА : ★ Движење откривање и далечински аларм★ IR ноќ визија, поддршка за WIFI★ Изградена-во магнет, вграден-на полнење на батеријата★ SD кардинг снимање, снимањето додека го полните★ Еден стан на повеќе камери, една камера повеќе users SPECIFICATIONS : Резолуција : 1080 P/720 [email protected] Video Формат : AVIPicture Формат : JPEGWireless Преглед : WIFI, APVisual Агол : 150° широк angle Compressed Формат : H. 264 Recording Време : 1.5 hours Charging Време : 1 hours Voltage влез : DC 5 V/1 AMemory картичка поддршка : 8~128 GB (НЕ се вклучуваат) Обем : Дебелина : 25мм, Макс. дијаметар : 44mm PACKAGE ЛИСТА : 1 x Мини Camera1 x Bracket1 x Железо Лист 1 x USB Полнење Cable1 x Мини USB Полнење Cable1 x Корисникот Manual Warm Совети : ★ Користи повод : ве Молиме строго се придржуваат кон релевантните национални закони и прописи.Не користите за каква било незаконска употреба, во спротивно тоа може да потрае последици. ★ Поништување на батеријата : Ако долго време не го користите, ве молиме да наполните пред да ги користите, и да ја полните тоа барем еднаш месечно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата