.

.

Swpeet 4Pcs Најлон со Вжарено Абразивни Жица Четка Тркала & Купот на Четка во Собата со 1/4 Инчи месо тело, 4 Големини Најлон Вежба Четка Поставите Совршен за Отстранување ?

Swpeet 4Pcs Најлон со Вжарено Абразивни Жица Четка Тркала & Купот на Четка во Собата со 1/4 Инчи месо тело, 4 Големини

DEN 575.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤ 1, ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - 4 Pcs Најлон со Вжарено Абразивни Жица Четка Тркала & Купот на Четка во Собата за отстранување на рѓа, корозија и боја. 1/4" месо тело одговара на сите вежби.Појачани челик жица за намалена жица кршење & долг живот.греј е груб (80), портокал е медиум (120), сината боја е во ред, (240) ронки. ❤2, ПОБЕЗБЕДЕН ОД ЖИЦА ЧЕТКИ - Побезбедно да се користи од жица четки, СИНТЕТИЧКИ хемиски отпорни Најлон Влакната се исклучително безбедни и ќе не искра, ги кородираат, рѓа, барака, пункција на кожата, за разлика од повеќе абразивни метал или челични четки Индустрија е softest уште sturdiest Наежвам интегритет со извонредна наведнуваат опоравување по продолжение и продолжена употреба. ❤ 3, ВИСОК КВАЛИТЕТ на - Swpeet нуди проектирање за крупни четкање површина подготовка, тешки инјекциска смеса отстранување, полирање и чистење, ова Најлон Првенство Четка е пријател на сите материјали и направен од врвни најлон за максимално корисникот безбедност, нежно чистење & продолжен четка употреба. ❤4, ПРИМЕНА ШИРОКО - Најлон Четка за полнење е Сите-Материјал-Во-1, безбедно и лесно светлина рѓа и боја на смена и почиста на СИТЕ влажно или суво апликации како Метал, Челик, Нерѓосувачки Челик, Дрво, Алуминиум, Пластика, ПВЦ, Плочки, Камења и повеќе, додека одржување на неговото наежвам интегритет по проширена употреба. ❤ 5, ДИЗАЈН РАЗУМЕН - Наменети за лесен пристап во тесни дупки и ограничени места.Crimped стил за мала до средна должност апликации, ги Отстранува рѓа, размер и боја во тешко да се постигне места.Најлон првенство и тркала абразивни Четки монтира на 1/4 инчи Хексадецимален shanks, Одговара на секоја вежба или Влијание Возачи.Боја : Мешана Боја | Големина : Асортиман Комплет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата