.

.

xiongying Кафе Носителот-Кригла Носителот Здрав Материјал|Убава Форма|Силни и Издржливи|Простор за Заштеда на енергија (Боја : Розова)

xiongying Кафе Носителот-Кригла Носителот Здрав Материјал|Убава Форма|Силни и Издржливи|Простор за Заштеда на енергија

DEN 518.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★Ви благодариме за купувањето на нашите производи.Ние ќе брод тоа за вас следниот ден.ве молиме почекајте трпеливо.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-мејл и ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. ★Пренослив дизајн : темелно чистење, зголемена сила-примање област, поголема стабилност, простор за заштеда на енергија, и лесен за складирање. ★ 6-купот дизајн : 6-купот дизајн, чаша чај складирање, прашина-доказ мозоци рек, збир на домашниот куп складирање. ★Против пролизгување нога подлога : не се лизга нога подлога на дното, носат-отпорни, и трајни, не е лесно да се лизга.Боја : Розова.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата