.

.

QICHA Нокти Датотека Професионални Обновливи Креативни Печатење Нокти Датотека Пескарење Песок Шест Еднострани Полирање Датотека Помине Алатка за Поли Помине Прод?

QICHA Нокти Датотека Професионални Обновливи Креативни Печатење Нокти Датотека Пескарење Песок Шест Еднострани

DEN 516.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Sandpaper на површината, пена на вториот слој, пластични во основно ниво.Од суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти постапки.Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.Совршен за на прст, нега, дрво, и салон за користење.Пакет Содржина : 1* Нокти Датотеки.Креативни Печатење Нокти Датотека Пескарење Песок Шест еднострани Полирање Датотека Помине Алатка Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 Size : 18*2*1.5 cm Боја : Топло Розова Sandpaper на површината, пена на вториот слој, пластични во основно ниво.Отпор на фрактура.Од суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.Совршен за на прст, нега, дрво, и салон за користење.Пакет Содржина : 1* Нокти Датотеки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата