.

.

Светлата Поклопец на Леќите на Автомобил Светла Покрие Школка Автомобил Светла Леќа Светлина Ransparent Lampshades Светилка Школка Покритие Одговара за Ауди П5 2009-2012 Авто До

Светлата Поклопец на Леќите на Автомобил Светла Покрие Школка Автомобил Светла Леќа Светлина Ransparent Lampshades

DEN 3660.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Стабилна структура, трајни и здрав во употреба, не е лесно да се пробие надвор.Автомобилот пред светлата направени од врвен квалитет ABS пластика, здрав и супер издржливост.Совршен за оние со избледени или yellowed леќи.Издржливи и совршено се вклопи во вашиот автомобил.Совршен за чистење, да се ревитализираат изглед.Овие нови светла јасно маска е добра замена за вашиот напукнато или скршено cove If постои било каков проблем, ве молиме да не брзаат да се направи лоша проценка и тврдат гаранција.Ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори и да го реши проблемот во рок од 24 hours Description : - 100% сосема нов и висок квалитет на - Преносни и издржлив, лесен, лесно да се носат - Направен од високо квалитетни пластични материјали, животната средина-пријателски,мала тежина и издржливи.- Транспарентен школка, не влијае на светлината емисија.- Заштитете го вашиот светлата на вашиот автомобил од кршење, dustproof, и водоотпорен.- Лесно да се отстрани и да се инсталира.- ОЕМ замена - Врвен квалитет guaranteed Specifications : Материјал : Polycarbonate Surface крај : Crystal Placement на возило : Пред лево и right Fitment : Одговара За АУДИ П5 2009-2012 Notes : 1. Ве молиме makesure оваа точка ќе се вклопи вашето возило пред да ја купите.2. Поради возраста,некои возила ќе бара нови времето соголување зад овие објективи.Им даде на вашето возило чист и уреден изглед!Совршен за оние кои се избледени или yellowed леќи!Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна.Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата