.

.

Кафе Кригла Купот на Држачот за Ѕид за правилно поставени Метални Кригла Рек Организатор Црна Селски Чај Купот на Закачалка со 4 Куки за Кујна Контра Бар Екранот и С

Кафе Кригла Купот на Држачот за Ѕид за правилно поставени Метални Кригла Рек Организатор Црна Селски Чај Купот

DEN 424.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Ѕид Монтирани Кригла Носителот】 да се Организираат и да ги прикажете вашите омилени филџани кафе, teacup, спаси контра простор и организирање на вашата кујна, нема хаос било повеќе. 【Добро Направени】 Тоа е супер и голема & добро направен виси кафе држачот.Не е премногу голема или премногу мала,само вистинската големина.Куките се распоредени добро, може да се избегне судир штета, да ги задржи вашите филџани кафе на безбедно место. 【Високо - Квалитетни】 Кафе кригла организатор е направен од рециклирани железо и се третира со посебен слој, давање на објектот гроздобер или рустикален изглед со живот користење, додека за заштита на купот на носителот од ' рѓа и да се носат.Купот организатор е многу едноставна да се откажам и да ја инсталирате.Доаѓа со завртки и заштита.Добар Изглед, прекрасна и совршена купување. 【Уникатен Дизајн】Нашите кафе закачалка со кафе силуета и текст за читање "Кафе" над куки го направи тоа не е само кафе cuo кригла носителот, но исто така одличен украс за вашата кујна, farmhouse,контра, кабинет,бар или канцеларија. 【ГОЛЕМИНА】Кригла складирање ѕид монтирани мерки 16.73-инчи во должина од 8.07 -инчи висок.кригла куки закачалка се солидни, но сепак доволно тенок и за повеќето кафе чај чаши.НАЈДОБАР, ПОВЕЌЕТО ФУНКЦИОНАЛНА ЅИД КРИГЛА НОСИТЕЛИТЕ ШТО НЕКОГАШ ЌЕ FINDHome Display & Организатор : -Дали сте во потрага за декоративни акцент за вашиот дом, или само треба место да се откажам вашето кафе чаши, оваа кригла организатор решетката се случува да се направи работата во право.Тие солидна & добро распоредени , многу издржливи кафе носители ќе се приспособат на вашиот дом филџани кафе, или teacups.Простор Saver : -Ѕидот монтирани дизајн ослободува до вашиот кабинети и контра простор.Помага да се организираат и да ги прикажете вашите омилени филџани кафе, teacups, и мејсон тегли.Најдете вашиот омилен чаши брзо.Лесно се Инсталира : -Многу едноставно да висат насекаде.Кафе кригла рек умно дизајниран во букви за лесно монтирање на ѕид.Користете 3 нокти или завртки и 3 ѕид подлога.Атрактивна акцент парче што ќе висат во вашиот дом со години!Ѕидот монтирани кафе носителот, исто така, прави прекрасна куќа затоплување подарок.Разноврсна : -Домот метал оркестарот стил додаток за дома , кујна, контра , бар кабинет, и канцеларија.Ова парче работи одлично сам или како група со други повеќе појавување на ѕид оркестарот.Работи како гроздобер стил ѕид украс за на кафе куќа, diners, ресторани, и сок бар оркестарот.Спецификација : Име : Кафе rack Material : Metal Dimension : 16.73 x 8.07 inch Color : Црна.

Кон својствата

Name:
Coffee cup rackMaterial

Најдобри предлози во категоријата