.

.

Храна Фидер Pacifier, Преносни Овошје Фидер Pacifier Силикони за Домашни Патување за Секојдневна Употреба за Младата

Храна Фидер Pacifier, Преносни Овошје Фидер Pacifier Силикони за Домашни Патување за Секојдневна Употреба за Младата

DEN 270.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Силиконски Материјал : Бебе овошје фидер се направени од храна одделение силиконски материјал и не ги содржи BPA, и без мирис, кожата мека и пријателски, се безбедни за употреба.Запечатени И Leakproof : Транспарентна прашина маска, може да се набљудуваат внатрешни храна, лесно отворање и затворање.Еластична запечатување, се задржи свежината и да се спречи истекување. 2 во 1 Функција : Овошје фидер pacifier и teether 2 во 1, може да се bitten во двете насоки, teething или уживање во храна, ги задоволат различните потреби, практичен за употреба.Овошје Фидер Карактеристики : 2mm дупка, не е лесно да се блокира овошје и сокови може да надвор рамномерно.Храната влегува во устата во drips кога се гризе, и ќе не задави бебето. 2 Видови На Текстура : 2 видови на текстура дизајн на teether, паралелно конвексни површина за чистење на површината на забите, точка конвексни површина за чистење на нечистотија помеѓу забите.Функција : 1. 2 во 1 Функција : Овошје фидер pacifier и teether 2 во 1, може да се bitten во двете насоки, teething или уживање во храна, ги задоволат различните потреби, практичен за употреба.2. Овошје Фидер Карактеристики : 2mm дупка, не е лесно да се блокира овошје и сокови може да надвор рамномерно.Храната влегува во устата во drips кога се гризе, и ќе не задави бебето.3. 2 Видови На Текстура : 2 видови на текстура дизајн на teether, паралелно конвексни површина за чистење на површината на забите, точка конвексни површина за чистење на нечистотија помеѓу забите.4. Запечатени И Leakproof : Транспарентна прашина маска, може да се набљудуваат внатрешни храна, лесно отворање и затворање.Еластична запечатување, се задржи свежината и да се спречи истекување.5. Силиконски Материјал : Бебе овошје фидер се направени од храна одделение силиконски материјал и не ги содржи BPA, и без мирис, кожата мека и пријателски, се безбедни за употреба.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Овошје Feeder Material : Silicone Color : Блу Пакет Листа : 1 x Бебе Овошје Фидер.

Кон својствата

Item Type:
Baby Fruit Feeder
Material:
Silicone
Color:
Blue
Package List:
1 x Baby Fruit Feeder :

Најдобри предлози во категоријата