.

.

Valink Дрвени Дрво Форма Кафе Кригла Сушење Чаши Складирање Рек Носителот Домашна Кујна Исцедете Ги Издржи Организатор со 6 Куки

Valink Дрвени Дрво Форма Кафе Кригла Сушење Чаши Складирање Рек Носителот Домашна Кујна Исцедете Ги Издржи Организатор

DEN 1759.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Materal : Бамбус, Големина : Дното дијаметар 16cm, Висина 34.5 cm.Висок квалитет на дрвен материјал, издржлив, заштита на животната средина и направи штета на луѓето.Постојат шест носители, може да се закачи во шест чаши или повеќе.Погоден за ставање керамички чаши, чаши, шишиња, чаши итн.Оваа чаша "чашката" направи полесно за вас да се исуши вашите чаши и шишиња по перење.Лесен за употреба и соберат од себе.Материјал : Bamboo Color : како што е прикажано во picture Size : Дното дијаметар 16cm, Висина 34.5 cmcharacteristics High квалитет на дрвен материјал, издржлив, заштита на животната средина и направи штета на луѓето.Постојат шест носители, може да се закачи во шест чаши или повеќе.Погоден за ставање керамички чаши, чаши, шишиња, чаши итн.Оваа чаша "чашката" направи полесно за вас да се исуши вашите чаши и шишиња по перење.Лесен за употреба и соберат од себе.Уживајте во вашето време и да имаат добар ден на шопинг.Вклучени : 1 x Купот на Решетката (не се вклучени во купот).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата