.

.

3'x5' - 1/2 Дебела Салон Анти Замор Мат за Hairstylist Стои, Берберот Кат Мат Салон & Бербер Стол Мат за Коса за Сечење Фризерски Опрема-Внатрешен Плоштадот Слот, Црна

3'x5' - 1/2 Дебела Салон Анти Замор Мат за Hairstylist Стои, Берберот Кат Мат Салон & Бербер Стол Мат за Коса за

DEN 1413.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

☑ Големина : 3'L x 5'W x 1/2" Дебела; Плоштад Слот Големина : 27"L x 12.5"В ☑ Материјал : Квалитетот на ПВЦ & Висока густина Пена. ☑ Дебели предниот раб, не е лесно да се тркалаат.Ефикасно намалување на постојаниот замор и стрес. ☑ Погодни за употреба со берберот столици, салон столици, итн. ☑ Лесно да се чисти и да се избрише.Испорака од локалните НИ магацин, пакет, вообичаено, пристигнуваат во рок од 5-15 дена.Големина : style8.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата