.

.

WERTYCITY 3 Pack 350ml Шприцеви, Големи Пластични Градина Шприц за Научни Лаборатории и Течни Издавање Метрички Повеќе намени

WERTYCITY 3 Pack 350ml Шприцеви, Големи Пластични Градина Шприц за Научни Лаборатории и Течни Издавање Метрички

DEN 431.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одлично за refilling и мерење на етерични масла, мастила, мазива, пломби, лепила, лепила, растворувачи, лесното масло итн.Секој шприц е индивидуално и запечатени, чисто, безбедно и стерилни.На gradations знаци се јасни и добро печатени, држете се до повеќе перења по различни намени.За мерење и издавање течности/хемикалии, лабораторија користете & експерименти, succulents градина наводнување.Овие шприцеви се за индустриска употреба.Карактеристики : Материјал : крути пластични Притисни род : полипропилен Капацитет : 300 ml / 300 кубика Лепак приклучок : латекс Пакетот Вклучува : 3 x 300 ml Пластични Шприцеви 3 x Совет Адаптери.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата