.

.

HTVRONT Стандард Зафат Сечење Мат за Cricut, 3 Pack Сечење Мат 12x12 за Cricut се Истражуваат Воздушниот 2/Ер/Еден/Создателот, Стандард Лепило Леплива Quilting Сечење Душеци Замена До

HTVRONT Стандард Зафат Сечење Мат за Cricut, 3 Pack Сечење Мат 12x12 за Cricut се Истражуваат Воздушниот 2/Ер/Еден/Создателот,

DEN 2068.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Повеќе Економски Замена】На HTVRONT 12x12 инчен сечење душеци работи совршено со Cricut се Истражуваат Воздушниот 2/Ер/Еден/Производител машини.Добра замена за cricut душеци, ќе добиете 3 Pack сечење мат за cricut : 3 еез стандард зафат мат за cricut кои ќе ги задоволат сите ваши потреби на различни занаетчиски проекти. 【Добра Stickiness & долготрајни】HTVRONT 12x12 инчен сечење душеци се совршен износ на stickiness.Лесен за употреба, сечење мат лепило е доволно силен да се задржи материјали во место, но кора од надвор лесно и без никакви солза она.Сечење на мат за cricut уште ја задржува својата stickiness по многу намени.Подобро од името на брендот за голема вредност!. 【Мирис & Квалитет-увери】Материјали : сечење На мат 12x12 е направен од не-токсични ПВЦ материјали, кои се лесни за чистење, без мирис и животната средина-пријателски.HTVRONT 3 pack сечење мат е повеќенаменски сечење мат пакет кој е совршен за широк спектар на средна тежина материјали, вклучувајќи : шема хартија, cardstock, бисер хартија, vellum, htv винил, сјајот железо-на, итн. 【Слободни Scraper & Складирање Совети】се Задржи на транспарентен заштитна фолија за покривање на сечење на мат по употребата за да се спречи сечење мат stickiness од lint и прашина.Користете слободен scraper ние обезбеди за scrape далеку вишокот на парчиња и шпатула за да внимателно отстранете ги намали слики.Ова ќе ги задржи сечење душеци за cricut душеци трае подолго и вршење на подобро. 【ГОЛЕМА БРЕНД УСЛУГА】Ние стоиме со квалитетот и долготрајни на нашите сечење мат 12x12 инч.Вашето задоволство е наша НЕМА.1 приоритет.Ако не сте 100% задоволни со нашата сечење мат, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и ние ќе ви обезбеди задоволни решение.Имајте на транспарентен заштитна фолија за покривање на сечење на мат по употребата за да се спречи сечење мат stickiness од lint и прашина.Со цел да се избегне од уништува вашиот сечење материјали или гребење на Истражуваат сечење мат, тестот се намали во првиот е многу потребно.HTVRONT Сечење Душеци се приспособен за да одговара најчесто се користат за изработка на материјали.Секој има исто право на ниво на контрола да се одржи вашите материјал цврсто на место за време на сечење и им овозможува лесно отстранување на материјалот.Овие Сечење Мат работи совршено со Cricut се Истражуваат Воздушниот 2/Ер/Еден/Создателот машина.КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата