.

.

Laishalaiku Oculus Потрагата 2, Oculus Судир Playstation 5 Конзола Playstation Подарок Картичка Игри Поставување Прибор За Виртуелна Реалност Игра На Системот Playstation Плус Oculus Потрагата 2 Г

Laishalaiku Oculus Потрагата 2, Oculus Судир Playstation 5 Конзола Playstation Подарок Картичка Игри Поставување

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Подобро VR Искуство】- SARLAR е специјално дизајниран за Oculus Потрагата обезбедува допир контролер зафат се покријат, се соочуваат со подлога маска, зглоб на рака и VR леќа заштита на поклопецот.Обезбедување ќе се чувствуваат удобно и да се увери во текот на вашиот VR искуство. 【Придобивките на Додатоци】- Допир контролер зафат капак и се VR лицето маска маска се изработени од еколошки премиум силикони, Тоа е не се лизга, трајни и удобно.VR леќа подлога штити вашиот објектив од гребење и оштетување додека ја врвката за околу рака ви овозможува да го ослободи рацете од контролорот без нив опаѓа. 【Допир Контролер Зафат Покрие】- Допир Контролер Зафат Маска може да ја спречи oculus потрагата 2 контролер од тоа да биде хит, рбет и валкани.Еластичен и прилагодлив врвка за околу рака го прави веќе не се грижите за да им се овозможи да одат на контролорот кога фрлање нешто во VR, кои во голема мера го зголемува чувството на потопување. 【Поклопец на леќите на】- поклопецот На леќите е изработена од мек Ева материјал, ги штити вашите слушалки Леќа од гребнатини и прашина, така што вашиот Oculus Слушалки леќа е секогаш како чисто како нови. 【Лесен за Употреба】- Допир контролер зафат капак и зглоб на рака, прави вашите раце и контролори совршено се вклопуваат и контрола е многу убаво, VR маска подлога се изработени од еколошки премиум силикони, Тоа е издржлив и удобно.VR леќа заштита на поклопецот е совршено интегриран во Oculus Потрагата 2 ќе не оттргне.Боја : Црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата