.

.

Пакет UGREEN Слушалки Splitter Кабел 3,5 mm Y Аудио Џек Splitter со 3.5 мм Adudio Кабел Машки да Машки Плетенка јаже 3FT

Пакет UGREEN Слушалки Splitter Кабел 3,5 mm Y Аудио Џек Splitter со 3.5 мм Adudio Кабел Машки да Машки Плетенка

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Аудио Споделување на Кабел : UGREEN 3.5 mm Аудио Splitter Кабел им овозможува на две корисници за споделување аудио, но нема да го оштети аудио квалитет.Одговара на сите 3,5 мм џек со TRS приклучокот.како што се i Pad, i Pod, Мобилен телефон, MP3, КОМПЈУТЕР, Таблет, Звучници и сл.Најлон-Плетенка Штит : Најлон плетенка го прави повеќе стилски и издржлив.На 10-инчен големина гарантира дека може да се носат насекаде, ранци, чанти, џебови.Премиум Квалитет на Звук : Полиран 24 K позлатени конектори & Алуминиум школка обезбедува точни податоци за пренос и го елиминира сигнал на косата и бучава е можно.Нудиме јасни стерео звук во двете звучници или слушалки.Неверојатно Издржливи : Со подолг 10000+ наведнуваат животен век од оригинални аудио кабли, премија метал домување и издржливи, флексибилни памук предиво внатрешно, TPE Еколошки материјали и најлон плетенка однадвор, UGREEN Аудио кабел е направен да трае подолг живот.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : на кој Било производ од UGREEN ужива доживотна гаранција, добредојдени да не контактирате.【 Важни Забелешки : 】 Ако користите TRRS слушалки (4-диригент) со оваа Аудио Y splitter кабел аудио, ќе работат, но Микрофонот нема.Тоа исто така НЕ работи со внатрешно контрола на јачина на звук за слушалки.UGREEN 3.5 mm стерео Аудио splitter кабел претвора еден 3.5 mm стерео приклучок на две 3.5 mm стерео приклучоци.Тоа ви овозможува да ги споделите музика со вашето семејство и пријатели преку слушалки од ист извор.Таа поддржува мобилен телефон, MP3 плеер, таблет, лаптоп, КОМПЈУТЕР и сл.Метал случај приклучок ви овозможува да го приклучиш на вашиот извор уредот без да се симне вашиот мобилен / Табот случај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата