.

.

WonderWork Колегиум на Жените V Деколте, Бела Солидна Чистење Врвот

WonderWork Колегиум на Жените V Деколте, Бела Солидна Чистење Врвот

DEN 222.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

65% Полиестер, 35% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 360 степени движење водат флексибилни одговара ткаенина.Двојно левата страна на градите џеб со комунални јамка.Wonder Work Жените Колегиум OSU Логото V Деколте, Чистење Врвот направени од 65% Полиестер / 35% Памук Активни Twill.Ова е v деколте, врвот со комунални јамка, две големи печ џебови, едно пенкало в џеб, една ќелија џеб и страничните отвори. 28 1/2" должина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата