.

.

3.5 mm Избалансирани Машки да 4.4 mm Избалансирани Машки 8 Основни Сребро Позлатен приклучок за Слушалки Адаптери Кабел Сребро Позлатен Помошен Кабел во Кутија 3,5 мм да 4

3.5 mm Избалансирани Машки да 4.4 mm Избалансирани Машки 8 Основни Сребро Позлатен приклучок за Слушалки Адаптери

DEN 540.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3.5 mm Избалансирани (L+R+L-R-) нема да работи на Компјутер / Таблет КОМПЈУТЕР / или Телефон. 4.4 mm Избалансирани Машки.Сребро Позлатен. 8 Јадро. 3.5 mm Избалансирани (L+R+L-R-) нема да работат на Компјутер / Таблет КОМПЈУТЕР / или Телефон. 4.4 mm Избалансирани Машки.Сребро Позлатен. 8 Јадро.Кабелот е 8 акции, 3.8 mm (8 x 0.9 милиметри) 19 x 0.12 mm јадра сребро-обложено кабел weaved.Кабел должина е околу 9cm - 10cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата