.

.

БОШ CO2143 Во 1/4. x 4 Во. Кобалт Вежба Малку

БОШ CO2143 Во 1/4. x 4 Во. Кобалт Вежба Малку

DEN 100.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Withstands високи-температура апликации за подолг период од време (до 1,100 degree F).Цврсти, густи веб дизајн додава стабилност за малку во тешка апликации.Површината појачани да навлезат тешки абразивни материјали, Минува низ светлината мерач метал, висока јаглероден челик, алуминиум и легиран челик, леано железо и челик.Достапни во jobber должина, полн месо тело, Ударна Точка Агол е 135 степени, Површинскиот Слој е соголени (светол финиш), Малку тип е Пресврт.Најдобро се користи за дупчење во светлина-мерач метал, високо-јаглероден челик, алуминиум и сојузник на челик, од леано железо, од не ' рѓосувачки челик и титаниум.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата