.

.

DAMEING Креативни Мајмун Ткиво Кутија Цртан филм Ткиво Покрие Хартија Носителот Салфетка Кутија Хартија за Складирање за Автомобил Дома Бања

DAMEING Креативни Мајмун Ткиво Кутија Цртан филм Ткиво Покрие Хартија Носителот Салфетка Кутија Хартија за Складирање

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Декоративни : Дури и ако вие не се стави во ткиво хартија, тоа исто така може да се користи како атрактивна декорација едноставно, со празна кутија во.Уникатен Дизајн : Копчето дизајн, може да висат на вашиот автомобил е потпирачи за глава назад или задниот дел на задното седиште за практично користење.И висат тоа секаде каде што сакате.Смешни : Направен од Супер мека ткаенина и високо квалитетни PP памук.Можете да ја стави својата рака на кутијата, исто така, може да бидат обесени на задната страна на стол, исто така, може да се користи како перница за спиење.Применливи прилики : Совршен за Автомобил, бања, дневна соба, спална соба, кујна, спална соба, дете соба, трпезарија и така натаму.Големина на : Оваа симпатична мајмун ткиво кутија прибл.Вкупна должина : 52cm / 20.47 во; Главата на нозете : 35cm / 13.78 во.КАРАКТЕРИСТИКИ : - Симпатична цртан филм стил направи да се каже збогум на медиокритет.Тоа се чувствува удобно, а не само се практични, исто така, има декоративен ефект.-Совршен за автомобил, бања, дневна соба,кујна,да се чува кујната или бањата среди и да се управува,додадете смешно за домашна декорација.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : ПП Cotton Product Големина : Вкупната должина 52cm главата да нога 35cm Color : Каки/Роуз Red PACKAGE : 1 x Кадифен Мајмун Ткиво Box NOTEIf имате било какви прашања или незадоволство со нашите производи, може да се е-мејл со нас во секое време, и ние ќе одговори на вас како е можно поскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата