.

.

LAVAED 8 Pack Отворено Led Низок Напон Пејзаж Светла со Трансформатор 12V Водоотпорен Пејзаж Светлина за Гаража Градина Пат Дрво Двор Патио

LAVAED 8 Pack Отворено Led Низок Напон Пејзаж Светла со Трансформатор 12V Водоотпорен Пејзаж Светлина за Гаража

DEN 2095.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пејзаж Светла со Трансформатор - 8 пакети 3 W КОЧАН LED Светло 300 Lumens по една одлична за возвишеното вашиот Патио Градина Пат Задниот Двор огради—не само што се добри за безбедност, но исто така декорација со убава топло бела светла,нема потреба трансформатор.Safe Низок Напон - 12 V работен напон, компатибилен со повеќето низок напон пејсажи осветлување системи,нема потреба да се грижите за прегревање или горење.Водоотпорен IP65 одделение.Ве молиме не го стави LED светлото на рефлекторите во водата и трансформатор не е водоотпорен.Екстра Долг со Гума Кабел За 40.68 FT долг во вкупниот, 7.87 FT долг од приклучокот на првата светлина, 6.5 FT долго помеѓу светлата, целосно покривање на вашиот двор.Единствена 2-во-1 врска која може да се користи за да се прошири просторот помеѓу напојување и првиот пејзаж светлина точка, или да се прошири просторот помеѓу светлината поени, лесен и удобен.Гума кабел избрана трајни и стабилни.Лесно да се Инсталира - Нашата сцена светла со скок застане се направени од дебел умре-кастинг алуминиум заштита против било корозија, напукнување, ' рѓа и многу лесно да го инсталирате сами со нашите прирачник.Пакетот Вклучува - 8 * LED градина светла,1 * трансформатор 12 V со кабел (1 стапки),8 * основа колец,8 * завртки,1 * клуч.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата