.

.

HAITRAL Замав Рака Ѕид Sconces 2 Пакет - Модерна Ѕид Светилки, Dimmable Приклучок во Ѕид Светилки за Спалната соба Дома Декор Headboard Бања Farmhouse Тремот Гаража - Црно Злато (Сијаличк

HAITRAL Замав Рака Ѕид Sconces 2 Пакет - Модерна Ѕид Светилки, Dimmable Приклучок во Ѕид Светилки за Спалната соба

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????[По-продажбата на Услугата] Гаранција за 30 дена наплата,1 година гаранција. - Светилка Количина : 2. 【Ве молиме изберете "се Продаваат од страна на HAITRAL САД".Тоа е голем дар на осветлување додатоци за денот на Благодарноста, Божик, Нова година, за Роденден, Housewarming Партија итн. - Моќност : Макс 60 W (Надградба).Тие можат да бидат ротирани 270 °, нагоре и надолу.Пакетот вклучува сите компоненти потребни за инсталирање, едноставна инсталација. - Сијалица модел : Блескаво сијалица или Три-начин dimmable сијалица (Светилки Не е Вклучен). (Погледнете ја сликата за детали) Направен од висок квалитет на печење лак блек метал и злато светилка главата, HAITRAL ѕид sconces се добро направени, анти- ' рѓа и нема да исчезнат.Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : .СПЕЦИФИКАЦИИ : .Купите во било која трета страна продавачот и магацин, што не можеме да го поддршка можете да уживате во по-продажбата на услугата на HAITRAL】.Кога ќе користење, ве молиме да се свртиме кон десно : OFF-слаба Светлина Полн со Светлина. - Да Се Префрлате Тип : Ротари Switch. ????[2 во 1 Инсталација] Приклучок или Hardwired за вас да се избере.Ве молам, инсталирајте белата одредување прстен по пуштањето на абажур.(Белата одредување прстен доаѓа со сијалица база).Направени од високо-квалитет метал,ѕидни светилки со злато светилка главата,се донесе еден допир на домот.Вие може да го зголеми осветлување потенцијал со прилагодување на осветлување агол.Вашето задоволство е целта за нас!. ????[Флексибилни Осветлување Агол] Овие замав рака ѕид sconces ви обезбеди со три стожерот поени,врз база,главата и раката.Пакетот вклучува сите компоненти потребни за инсталирање, грижете се-бесплатна инсталација.Ако лабава еден од ореви не може да се прилагоди, олабавување на други 2 ореви во исто време, се приспособат на аголот на ѕидот светилка како што се бара, а потоа се стегне 3 зглобови.Тоа е безбеден избор за вас. Ви благодариме за вашето пребарување!.Не може да се свртат грб лево и десно.Постојат 2 можности во dimmer : слаба Светлина и Полна Светлина.Постои ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ на метална база,тоа исто така е три-начин dimmable switch. ????[2 ниво Brightness]-ве Молиме да користите 3-начин затемнување сијалица или Блескаво сијалица.????[Совршена Големина за Секоја Соба] Димензија - круг база : 4.Тоа може да стане совршен décor на осветлување додатоци во дневната соба, канцеларија, спална соба ,den, колеџ ученичкиот дом, бар, хотел итн.Лесна инсталација, грижете се-бесплатна инсталација.(ЗАБЕЛЕШКА : На сијалицата не е вклучен, Max 60 W. - Оперативен напон : 110 V-130 V. - Инсталација : Plug-in или Hardwired.Не може да се свртат грб лево и десно. - Димензии : Круг База : 4.Внатрешниот абажур е бело и soomth.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе се обезбеди пријателски и лесен-за-стигне до сервисот за цело време.Овие затворен sconces ѕид осветлување доаѓаат со 6ft приклучокот на кабелот.7-инчен, ѕид светлина висина : 21-инчни.Ако лабава еден од ореви не може да се прилагоди, олабавување на други 2 ореви во исто време, се приспособат на аголот на ѕидот светилка како што се бара, а потоа се стегне 3 зглобови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата