.

.

Archgon Алуминиум USB 3.0 Надворешни Оптички DVD R/W Возачот, Sliver, за Windows и Mac

Archgon Алуминиум USB 3.0 Надворешни Оптички DVD R/W Возачот, Sliver, за Windows и Mac

DEN 623.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Супер Мулти DVD Писател со одлична трајност со алуминиумски домување, површинска обработка на косата, софистициран дизајн.Поддршка DVD/CD Читаат и Пишуваат.USB3.0 моќ вози полнење, вклучува два USB 3.0 Микро B за Типот C конверзија кабли и USB Y-во облик на кабел.Компатибилен со Windows XP/ Vista/7/8/10 и Mac OS 10.0 или подоцна, поддржува CD-R/RW, DVD-R/RW, М-Диск.Оптички складирање и гласи : DVD-ROM-от 8 X, CD-ROM 24 X.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата