.

.

X-DREE 6mm Кол ударна дупка 20mm Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 10pcs(6mm Кол месо тело 20mm Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка

X-DREE 6mm Кол ударна дупка 20mm Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 10pcs(6mm Кол месо тело

DEN 349.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Главата Големина : 20 x 42mm / 0.8" x 1.65"(D*L); ударна дупка Големина : 6 x 23mm / 0.24" x 0.9"(D*L).Име На Производ : Монтирани Точка; Главен Материјал : Керамика, Метал.Тежина : 242g; Пакет Содржина : 10 x Монтирани Поени.Глава Облик : Конус; Главна Боја : Виолетова, Сребрен Тон(Форма де ла cabeza : Cono; Боја на директорот : Púrpura, Tono plateado.Вкупна Должина : 65mm/ 2.56"(Longitud вкупно : 65 mm / 2.56' '. 6mm Кол ударна дупка 20mm Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 10pcs The Монтирани Точка е одлична за ротари tools .Направени од керамички материјал за сечење, дрво, пластика, fiberglass и други материјали .Добар избор за прецизност материјал отстранување - формирање, обликување, grooving .Замена на дел од машина за дупчење, фреза и електрични дупчење алатка .Опис на Spanish6mm Кол месо тело 20mm Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 10pcs Tamaño де ла cabeza : 20 x 42 mm / 0.8' 'x 1.65' '(D * L); Tamaño del vástago : 6 x 23 мм / 0.24' 'x 0.9' '(D * L) Nombre del producto : Punto montado; Материјал директорот : cerámica, metal Peso : 242g; Contenido del paquete : 10 x puntos montados Forma де ла cabeza : Cono; Боја на директорот : Púrpura, Tono plateado Longitud вкупно : 65 mm / 2.56' '.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата