.

.

Тео&Клео За Xbox 360 2X Црна Безжичен Контролер Полнење преку USB Кабел Замена Полнач

Тео&Клео За Xbox 360 2X Црна Безжичен Контролер Полнење преку USB Кабел Замена Полнач

DEN 373.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

USB кабел ви овозможува да ја полните вашата Microsoft x Box 360 Безжичен Контролер додека играте игри.Трошоци вашиот XBOX 360 безжична контролори преку USB порта.Никогаш не се истроши батеријата повторно додека сте за да се удри со вашиот конечниот резултат.Кабел Должина : 70 инчи.Тип : generic / cid).USB кабел ви овозможува да ја полните вашата Microsoft x Box 360 Безжичен Контролер додека играте игри.Трошоци вашиот XBOX 360 безжична контролори преку USB порта.Никогаш не се истроши батеријата повторно додека сте за да се удри со вашиот конечниот резултат.Кабел Должина : 70 инчи.Тип : generic / cid).Додаток САМО, Безжичен Контролер не се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата