.

.

SAMFRAZ Веѓа Пинцети Поставите 4Pcs со Око веѓата Режа 5Pcs Професионална Прецизност Губење на Коса парична Казна Совет pointy мала светлина Пинцети Ingrown Коса, Удирање, Лицет?

SAMFRAZ Веѓа Пинцети Поставите 4Pcs со Око веѓата Режа 5Pcs Професионална Прецизност Губење на Коса парична Казна

DEN 135.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

440 C Нерѓосувачки Челик.СИТЕ ВО ЕДЕН : - 5 во 1 Сет, Ова 5 компјутери сет содржи еден пар на класичен, коса, посочи, и укажа коса пинцети и Веѓа Тример Режа.Совршен избор за да се справи со голем број на работни места.Мулти-Функционални Прецизност пинцети 5 Пак, не само за удирање веѓите, но исто така може да ви помогне да лепак лажни трепки и Средување на веѓите со мали ножици.веѓите пинцети се лесни, тешки и трајни, и ќе НЕ ' РЃОСАНО.ДИЗАЈН И МАТЕРИЈАЛ - Ова трајни пинцети собата е направен од #440 C Нерѓосувачки Челик Со Највисок Квалитет од не ' Рѓосувачки Челик за Долго-Траен Перформанси.Мерки Висината околу 3.8" / 9.65 cm без чување но со складирање случај мерки 4.2" / 10.67 cm.доаѓа со ПРЕМИУМ ТОРБИЧКА штити twezzers од добивање оштетени & време на патувањето.Совршено подреден во средина совети и добар квалитет за лесна отстранување на проблематичниот ingrown коса и splinters.Велат GOODBAY да досаден скитници влакната со овие прецизност мали пинцети.Одлично за прецизното око веѓата чешлање, нос коса, лице и брадата коса plucker.Ќе забележите драматична разлика во перформанси во споредба со продавница-купи пинцети за Жените & Мажите.Им даде на вашите најблиски со подарок на убаво модерни и елегантни парична казна tweezer дека ќе ги направи фрли своите стари оние надвор.Нашата 4 Парчиња Пинцети се дизајнирани да перница прстите како што кубат вашиот пат до совршен веѓите.Совршено козметички калибриран притисокот за поголема контрола и стрес-слободен tweezing ритуал.МУЛТИ - ФУНКЦИЈА - 5 во 1 Сет, Овој сет содржи еден пар на класичен, коса, посочи, и укажа коса пинцети и Веѓа Режа.Совршен избор за да се справи со голем број на работни места.Мулти-Функционални прецизност пинцети, не само за удирање веѓите, но исто така може да ви помогне да лепак лажни трепки.веѓите пинцети се лесни, тешки и трајни, и ќе НЕ 'РЃОСАНО ДИЗАЈН И МАТЕРИЈАЛ - Ова трајни пинцети собата е направен од #440 C Нерѓосувачки Челик Со Највисок Квалитет од не' Рѓосувачки Челик за Долго-Траен Перформанси.Мерки Висината околу 3.8" / 9.65 cm без чување но со складирање случај мерки 4.2" / 10.67 cm.доаѓа со ПРЕМИУМ ТОРБИЧКА штити twezzers од добивање оштетени & време на патувањето Совршено подреден во средина совети и добар квалитет за лесна отстранување на проблематичниот ingrown коса и splinters.Велат GOODBAY да досаден скитници влакната со овие прецизност мали пинцети.Одлично за прецизното око веѓата чешлање, нос коса, лице и брадата коса plucker.Ќе забележите драматична разлика во перформанси во споредба со продавница-купи пинцети за Жените & Мажите.Им даде на вашите најблиски со подарок на убаво модерни и елегантни парична казна tweezer дека ќе ги направи фрли своите стари оние надвор.Нашата 4 Парчиња Пинцети се дизајнирани да перница прстите како што кубат вашиот пат до совршен веѓите.Совршено козметички калибриран притисокот за поголема контрола и стрес-слободен tweezing ритуал.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата