.

.

Tonyutech Чудни Прилагодливи Покрена Пет Чаши се Залагаме за Мали Кучиња и Мачки,Навалена Покачена Куче Сад Стојат,Трајни Бамбус Мачка Куче на Храна и Вода Фидер со 2 Не?

Tonyutech Чудни Прилагодливи Покрена Пет Чаши се Залагаме за Мали Кучиња и Мачки,Навалена Покачена Куче Сад Стојат,Трајни

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производ Големина : стенд бамбус полица големина е : 6.3 x 6.3 x 15.75 инчи.Садот е за 13.8 cm(5.4 инчен) во внатрешен дијаметар и 5cm(1.96 инчен) во висина, со капацитет на 380ml, Совршен за кученце и мачки.Научни Дизајн :Ова го покрена куче стојат фидер со 15-диплома-навалена-агол,кој може да се промовира ефикасно варење,намалување на надуеност,вратот и заеднички притисок додека хранење, особено за оние кои се миленици со артритис, вратот или грбот проблеми.Лесен за Инсталација : стенд е лесно да се инсталира без алатки, 2 дрвени corks, 3 дрвени плочи за да се изгради хранење станица, многу лесен и удобен.Прилагодливи Покачена Сад : Вие не може да се прилагоди на висината на зголемено домашно милениче сад според куче височина и навика.Четири височини може да се прилагоди.Погоден за мачки и мали кучиња од различни фази на детството до зрелата возраст.Издржливи Бамбус & Нерѓосувачки Челик : На Покачена Храна за Миленичиња и Чаши Вода Застане е направен од природен и мирис за слободни 12mm дебелина бамбус не е лесно да попуштат и мазна површина.Исто така, со Две 380 ML нерѓосувачки челик чинии за храна и вода.Тип : Прилагодлив Покрена Пет Чаши Стојат Функција : Пет хранат Одговара за : Мали Кучиња & Мачки и Други животни Материјал : бамбус & Нерѓосувачки челик Големина : 15.7 x 6.3 x 6,3 инчи Боја : Природата Бамбус боја Пакет, Вклучувајќи 2 x Нерѓосувачки челик Сад 2 x Нога одбор 1 x Панел 2 x Корк.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата