.

.

X-DREE 6mm Кол ударна дупка 16mm Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 2 парчиња(6 мм Diá vástago 16 мм Cabeza де cono Abrasivo Molienda Punto де cerámica montado 2 парчиња

X-DREE 6mm Кол ударна дупка 16mm Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 2 парчиња(6 мм Diá vástago

DEN 185.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име На Производ : Монтирани Точка;Материјал : Керамички, Абразивни, Метал.Главната Боја : Розова, Сребрен Тон;ударна дупка Големина : 6 x 25мм / 0.24" x 1"(D*L).Конус Главата Големина(Приближно) : 16 x 30мм / 0.63" x 1.2"(Max.D*L).Тежина : 34g(Peso : 34g.Пакет Содржина : 2x Монтирани Точка(Contenido del paquete : 2x punto montado. 6mm Кол ударна дупка 16mm Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 2pcs The Монтирани Точка е одлична за ротари tools .Направени од керамички материјал за сечење, дрво, пластика, fiberglass и други материјали .Добар избор за прецизност материјал отстранување - формирање, обликување, grooving .Замена на дел од машина за дупчење, фреза и електрични дупчење алатка .Опис на Spanish6 mm Diá vástago 16 мм Cabeza де cono Abrasivo Molienda Punto де cerámica montado 2pcs Nombre del producto : Punto montado; Материјал : cerámica, abrasivo, metal Color директорот : rosado, tono plateado; Tamaño del vástago : 6 x 25 mm / 0.24' 'x 1' '(D * L) Tamaño де ла cabeza del cono (Aprox.) : 16 x 30 mm / 0.63' 'x 1.2' '(Max.D * L) Peso : 34g Contenido del paquete : 2x punto montado.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата