.

.

shamjina 30 Компјутери Тенка Шанса Applicators Лицето Маска Држи Телото

shamjina 30 Компјутери Тенка Шанса Applicators Лицето Маска Држи Телото

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Погоден за отстранување на влакна на многу места на вашето тело, може да се примени за да се применат восок за мали области, како што се веѓите, бикини области и други помали или подетални области.Мала големина добро се вклопува на вашиот нос, веѓи, усни итн., може да ги исполни вашите различни потреби.Може да се применат за да се отстранат непријатно области на косата, или веѓа; Соодветна големина во посебна форма, го направи тоа практично да се користи.Големина : Прибл. 1.5 x 9 cm / 0.59 x 3.54 инч.Изработен од пластика, не е лесно да ' рѓа или еродираат, со мазна површина, ќе не боли вашата кожа, удобно за вас да ги користите.Опис : - Погоден за отстранување на влакна на многу места на вашето тело, може да се примени за да се применат восок за мали области, како што се веѓите, бикини области и други помали или подетални области. - Мала големина добро се вклопува на вашиот нос, веѓи, усни итн., може да ги исполни вашите различни потреби - Можат да се применат за да се отстранат непријатно области на косата, или веѓа; Соодветна големина во посебна форма, го направи тоа практично да се користи - Направени од пластика, не е лесно да ' рѓа или еродираат, со мазна површина, ќе не боли вашата кожа, удобно за вас да ги користите. Големина На : Прибл. 1.5 x 9 cm / 0.59 x 3.54 инчен - Материјал : Plastic Specification : - 1. Тркалезна глава може да се користи со отстранување на влакна восок да се отстрани носот коса и носот нечистотија. - 2. Рамна глава е погоден за мал област за апликација на лицето, како што се : под веѓи, нос, уста и усни. - 3. Почекајте околу 30 секунди, додека восок телото станува тешко.По ладење, притиснете надолу на двете страни на носот и се повлече од носот коса стап во здив.Обидете се да не двоумете се да се повлече од брзо. - 4. Ова ќе го отстрани носот коса.Пакетот Вклучува : 30 Парчиња Шанса Апликатори Sticks Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата