.

.

Tacony Corporation Klasse Универзална Машина Игли-80/12 5/Pkg

Tacony Corporation Klasse Универзална Машина Игли-80/12 5/Pkg

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дизајнирана и развиена во Германија, Klasse универзална машина игли се конструирани за да ги задоволат.Klass Машински Игли се оди преку 155 квалитет проверки, заработувајќи индустрија е највисок квалитет оценка за : стабилноста при високи брзини, цвест изглед, чиста бод дупки и прецизни и единствен stitchability.Секоја игла има единствен број печат идентификување на својата точка стил и големина, кога се одделени од пакетот.Универзална игли се најчесто се користи за пациентот и природни влакна.Користење со полиестер, 100% памук или поли памук мешавина теми.Големина 80/12 5pc Картичка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата