.

.

Deksun E3060 Месинг 220-степен Врата Прегледувач за 1-3/8 да 2-23/64, Бронза

Deksun E3060 Месинг 220-степен Врата Прегледувач за 1-3/8 да 2-23/64, Бронза

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[ГОЛЕМ АГОЛ] 220 - степен кристално јасна јасност агол на гледање.ГОЛЕМИНА] Зголеми приспособливоста на вратата дебелина помеѓу 1-3/8" да 2-23/64" (35-60mm). [Одговорност] Живот употреба гаранција. [ТЕШКИ] Висок квалитет на Сите метални месинг градежништвото, обезбедување на квалитет и трајност.Боја Име : Бронзени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата