.

.

NEWMIND Пластични Ingrown Ноктот Зацврстување Клипови Еластична Корекција на Нокти Налепници

NEWMIND Пластични Ingrown Ноктот Зацврстување Клипови Еластична Корекција на Нокти Налепници

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

* Да се намали болката донесува ingrown ноктите и корекција на абнормален раст патот на ноктите. * Мал бендот да се ослободи од ingrown ноктите со исправување на прекумерна помине кривини. * Го спречува помине третирани со ноктот корекција алатка од ingrowing повторно. * Специјално дизајниран за ingrowing ноктите, со чување, лесно да се носат. * 100pcs 8 Големини Ingrown Ноктот Пенкалата Налепници Сет за нокти педикир.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - 100pcs 8 Големини Ingrown Ноктот Пенкалата Налепници Сет за нокти педикир. - Намалување на болка донесува ingrown ноктите и корекција на абнормален раст патот на ноктите. - Мал бендот да се ослободи од ingrown ноктите со исправување на прекумерна помине кривини. - Го спречува помине третирани со ноктот корекција алатка од ingrowing повторно. - Специјално дизајниран за ingrowing ноктите, со чување, лесно да се носат.Спецификација : - Материјал : Пластика - Количина : 100pcs - Size : Прибл. - 14mm/0.55 инчен 10pcs - 16mm/0.63 инчен 10pcs - 18mm/0.71 инчен 15pcs - 20mm/0.79 инчен 20pcs - 22mm/0.87 инчен 15pcs - 24 x 3мм/0.94 x 0.12 инчен 10pcs - 24 x 3.5 mm/0.94 x 0.14 инчен 10pcs - 24 x 4mm/0.94 x 0.16 инчен 10pcs Package Вклучува : 100 Парчиња Ingrown Ноктот Корекција Налепница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата