.

.

Trombetta 12 Volt Пластични DC Контактор Дел Бр 892-1251-210

Trombetta 12 Volt Пластични DC Контактор Дел Бр 892-1251-210

DEN 318.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вистински ОЕМ Trombetta Дел.Серпентина Врска Конфигурација : Не Се Основани 10-32 Studs И Лопати.Заградата Тип : Универзална; Висок Тековната Студ : 1/4-20 Studs.Издржлива, Висока Температура Отпорни Пластични Домување ја Прави Оваа Пластика DC Контактор Погоден За Различни Еколошки Услови.Оваа Пластика DC Контактор Е Идеален За : АТВ е, Комунални Возила, Моторни, Голф Автомобили И Тревникот Опрема.Објектот Пакет Количина : 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата