.

.

Патка Чисти Ослободување на Сина Сликар е Лента 2-Инчен (1.88-Инчен x 60-Двор), 3 Ролни, 180 Вкупно Дворови, 240461

Патка Чисти Ослободување на Сина Сликар е Лента 2-Инчен (1.88-Инчен x 60-Двор), 3 Ролни, 180 Вкупно Дворови, 240461

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Идеален за различни површини како што се насликани на ѕидовите, вратите, стакло, дрво и метал.УВ-отпорни, за безбедно користење на внатрешен и надворешен проекти. 14-ден се чисти отстранување без остатоци, индиректно или нема сончева светлина.Медиум лепливоста лента нуди добра брз-стап со лесно отстранување.Достапни во различни големини.Опис на производот се Постигне чиста боја линии и намали на допир-up време со Патка Чисти Ослободување на Сина Сликар е Лента.Медиум лепливоста го прави овој маскирање лента идеален за разни тешко, издржлив површини како што се стакло, дрво и плочи.Плус, тоа карактеристики 14-ден се чисти отстранување и е УВ-отпорни, за внатрешна и надворешна употреба, давајќи ќе се исчисти боја линии без оглед на проектот.Од Производителот Патка Сосема Чисти Ослободување Сликар е Лента сега е дури и подобро!Овој мулти-површина сликар е лента сега карактеристики на подобрување на лепило, обезбедување на лента останува во место, но, сепак, ги отстранува од површини лесно, чисто и без штета – за период до 14 дена.Чиста Ослободување Сликар е Лента што се препорачува за двете ентериер и екстериер употреба на повеќе површини, вклучувајќи и насликаните ѕидови, трим, стакло, дрво и метал.Густата, флексибилни сина палачинка хартија подлога спречува крварат-или преку работ лази и посебно формулирани акрилик лепило е ув отпорни.Доби проект?Добиете Патка да го прават тоа!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата