.

.

Циклус Плен Пред Возење Chamois Balm 2.12 оз и Пост Возење Смирувачки Крем 4fl оз

Циклус Плен Пред Возење Chamois Balm 2.12 оз и Пост Возење Смирувачки Крем 4fl оз

DEN 1778.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се што ви треба, пред и по велосипедизам во еден пакет.Ја спречува и ја смирува chafed кожата и седло рани.Одлично за велосипедизам, трчање, дигање и фитнес.Може да се користи секаде имате chafing.Не се тестирани на животни, paraben слободни, направени со уверение издржливо палмово масло, направени во U. S. A. Сè што ви треба, пред и по вашиот возење да се задржи ви се случува силна.Пред и Пост Пост Возење Пакетот вклучува : Циклус Плен Пред Возење Анти Chafe Chamois Balm 2.12 оз Циклус Плен Благотворно Пост Возење Крем 4fl оз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата