.

.

Патување Системи Бебе Шетач Лесни Бебе Вагони Новороденчињата Седат Лежи 2 во 1 Виткање Колички за Деца Преносни Количка Патување Висок Квалитет Pushchairs детски Колич

Патување Системи Бебе Шетач Лесни Бебе Вагони Новороденчињата Седат Лежи 2 во 1 Виткање Колички за Деца Преносни

DEN 6606.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СИСТЕМ за БЕЗБЕДНОСТ - безбедност стандард тест,Бебе pushchair со 5-точка безбедност темперамент и рефлектор на двете рамка страни кои би можело да се заштити вашето бебе во текот шета дури и во текот на ноќта.ПРИЛАГОДЛИВИ BACKREST - Доенче pram backrest може да се прилагоди во седи или полулегнал режим,исто така подложка за нозе може да се прилагоди за бебето треба,Нашиот шетач е погоден за бебе од 0 - 36 месеци, кои може да се одржи тежината на 15kg.ОДЛИЧНА ТРКАЛА ДИЗАЈН - Дете Патување pushchair има 360°вртливата фиксна предните тркала и двојно сопирачки задните тркала ,што го прави бебе превоз повеќе безбедноста 1* Памучна Подлога; Дополнителни детали : 1.Лесни шетач погоден за бебиња од Раѓање.(погоден за бебе од 0-36 месеци)2.5 точка темперамент, прилагодлив седи ремени, пренослив баласт, кој се одвојува пред бар и крошна, вртливата/заклучување тркала.3.Удобен и прилагодлив - сонце покривот и backrest може да биде спречено и измиени,може да се види со бебето преку сонцето покривот на било time4.Голем превозот корпа под седиштето.5.Само 5 KG, многу лесни, одлична идеја за патување, се случува надвор, со бебе.Ова е така лесна свитлива buggies!Тоа е лесно да се вози, заради сите околу 4 вртливата тркала.Тоа е безбедно и лесно да се престане со повлекува на копчето на 2 тркала назад.6. Оваа pushchair може да се здипли со 1 страна, ако имате доволно сила.Тесниот димензии и компактен пати заштедува простор без разлика дали сте дома или далеку.Тоа го направи одличен избор за шопинг патувања.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : 1. Обезбеди сите заклучување уреди се ангажирани пред употреба.Проверете дали pram бебе или седиште единица прилог уредите се правилно ангажирани пред употреба.2. Никогаш не остави детето без надзор додека е во шетач.Бидете сигурни дека не дозволувајте бебе да ползи надвор од бар или стојат во шетач.3. Не користите шетач кога на патот не е мазна, никогаш не чувајте го шетач во близина на шпоретот и слични опасни места.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата