.

.

Autotecnica BC3Z-19G364-Далечински Почеток Полнење

Autotecnica BC3Z-19G364-Далечински Почеток Полнење

DEN 1531.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Уживајте во удобноста и практичноста на претходно загреани или пред-ладење возило.Старт/стоп моторот од 300 метри (далечина може да се разликува во зависност од локацијата и животната средина).Вклучува две возила на копчињата со екстра копчето за далечински почеток.Овој комплет ви дава исти делови и функционалност, кои ќе дојдат на камион на кој имаше фабрички инсталирана далечински почеток од Ford на собранието линија.Инструкции За Инсталација Вклучени.BC3 Z-19 G364-А, BC3 Z19 G364 A.Remote Start Комплет.За возила со енергија врата се заклучува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата