.

.

ОРГАН Машина за Шиење Игли Големина 75/11

ОРГАН Машина за Шиење Игли Големина 75/11

DEN 238.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ОРГАН Машина за Шиење Игли Големина 75/11 Орган Машина за Шиење Игли, Остра Точка Титаниум Обложена Везови Игли Големина 75/11, 10 Игли Во Пакет 15 X1, HAX1 130/705 H 15 X1 TPD-75. Машина За Шиење Игли Големина 75/11.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата