.

.

Hicarer 100 Парчиња гума за џвакање Коса Врски Мини венчиња Мали Гумени Бендови Боја Девојки конска опашка Носители за Бебе Деца

Hicarer 100 Парчиња гума за џвакање Коса Врски Мини венчиња Мали Гумени Бендови Боја Девојки конска опашка Носители

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Избрани бои : коса бендови е во избрани бои, може да ги исполни вашите различни потреби и се поклопува со вашата облека соодветно.Квалитет на материјалот : направени од мека крпа материјал, овие мали коса врски се меки на допир и удобен за носење, ќе не финтата или повлечете вашата коса.Спецификации : секој е прибл. 2.5 cm во дијаметар, која е погодна за деца и бебиња, особено за тенка коса.Широко се применуваат : тие се добри за малку девојки да се направи ponytails, тие не само што може да се користи за врзување на косата, но исто така и за плоскости нешто друго.Количина : 100 парчиња на косата врски во избрани бои, доволно количество за состанок вашата секојдневна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата