.

.

MXJCC Носот и Уво Коса Тример – Безболно Прецизност Алатка со Батерија, Влажни/Суви, Лесно да се Чисти, Противалергиски Нерѓосувачки Челик Замена на Ножот

MXJCC Носот и Уво Коса Тример – Безболно Прецизност Алатка со Батерија, Влажни/Суви, Лесно да се Чисти, Противалергиски

DEN 3328.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

6500 RPM го исклучите моторот, уредно исечените, нема остатоци; светла led светла направи да се види повеќе јасно; push-тип дете заклучување на електронски switch, елиминирање на безбедност опасност од бебе misoperation.Оваа носот коса тример користи само 1 АА батерија (не се вклучени), кој е многу економичен.Висока-перформанси на моторот, стабилна излезна, ефикасна нечујно функционирање, бучава под 50 DB.Ефикасна и издржливи.R-во облик на лак нож, V облик на средување на шлиц, двојно-ножот ротациони нож, 360 ° на ротација, безболна и непријатни влечење, прецизно и совршено се отстранува.Нека можете веднаш да имаат сонце и доверба за да стане fashionista.Оваа носот коса тример е најзгодно средување на алатка за мажите секојдневно чистење производи.Пренослив и перат тример главата е лесно да се чистат и одржуваат, и водоотпорен систем може да се случи со вас, дури и додека се зема бања.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Функција : 1. Оваа мажите носот коса тример има силна моќ да го намали вишокот на косата чисто.2. Носот на мажите носот коса тример е водоотпорен, и носот коса тример е лесно да се чисти и да ги чува.3. Користење на тивок систем технологија, мажи носот губење на ножици може да се кастри многу тивко и удобно.4. На оваа високо-квалитетни носот коса тример има светла LED светло, кој е многу удобен, кога ќе треба да се намали коса што не е лесно да се види.5. Притисни-тип дете заклучување на електронски switch, елиминирање на опасност безбедноста на детето misoperation.6. Оваа носот губење на ножици може да се користат само 1 АА батерија, што е многу достапен начин да ги задоволат вашите дневни средување на потребите.Во исто време, овој пренослив носот коса clipper е многу мала и зема многу малку простор, што го прави идеален за носење или патување.Забелешка : Овој производ не содржи АА batteries Welcome да MXJCC продавница,ве молиме да бидат сигурни да се купи,ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата