.

.

AhlsenL 4 Пакет Detangler Коса, Четки, Анти-статички Масажа Чешел Косата Четка за Жени, Девојки Кадрава Директно Долга или Кратка Коса (Еднорог)

AhlsenL 4 Пакет Detangler Коса, Четки, Анти-статички Масажа Чешел Косата Четка за Жени, Девојки Кадрава Директно

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Гребло Коса Четка да се создаде здрава, сјајна брави и да се спречи кршење на косата и оштетени се подели завршува кои се frizzy или своеволен и може да се користи за неколку децении.Совршен за mens, женска и детска да се користат како detangler.Detangling Коса бамбус четка може да се користи на сува или мокра коса.Користење со вашиот фен или straightener заедно за да направат вашата коса мазна.Дизајниран со широк рамен база и анти-статички мека но цврсти влакната што го прави идеален за detangling големи делови од косата.Екстра долг 4.5 инчен справи и мека гел зафат се согласува да се вашата рака за повеќе контрола и удобност.Ние обезбедуваме добри услуги на клиентите за вас.Ако не сте целосно задоволни, тогаш КОНТАКТИРАЈТЕ не и ние ќе ви ги даде 100% наплата.Спецификации : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : Пластични Големина : 22.5 4cm x Боја : Како и за што се сликите Пакетот Вклучува : 4 x Еднорог Коса Четка 100% Пари Гаранција за враќање на : Ако не сте целосно задоволни, тогаш КОНТАКТИРАЈТЕ не и ние ќе ви ги даде 100% наплата.БЕЛЕШКИ : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата