.

.

uxcell 5 Компјутери Хексадецимален Орев Проширување Гром Ракав Подлога M6 x 70mm

uxcell 5 Компјутери Хексадецимален Орев Проширување Гром Ракав Подлога M6 x 70mm

DEN 283.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се состои од светлинка на чело метал конус, Миење, доведе ракав, метал конус, и орев целосно состави.Име На Производ : Проширување Гром;Материјал : Метал.Спецификации : M6 x 70mm.Тежина : 104g.Пакет Содржина : 5 x Проширување Гром.Се состои од светлинка на чело метал конус, Миење, доведе ракав, метал конус и орев целосно состави.Кога инсталиран, коси-раководител метал конус прошири доведе ракав да се пополни сите порите и пукнатини на материјалот во која е поставен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата