.

.

Модерен Отворено Пат Светлина, MVBT LED Градина Водоотпорен Пејсажи Осветлување на Патот Тревник Патио Двор Патеката Тротоарот Walkway Декорација со 2 Различни Основи (Ви

Модерен Отворено Пат Светлина, MVBT LED Градина Водоотпорен Пејсажи Осветлување на Патот Тревник Патио Двор Патеката

DEN 972.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Модерна Пејзаж Светлина】Уникатен стил и дизајн, 3000 K мека осветлување и да ги смири три-димензионални дизајн определување на елеганција, мода и едноставност.Точни светлина контрола, висока боја рендерирање LED извор на светлина, донесе вашиот дом убава декорација. 【IP65 Водоотпорен и прашина-доказ】Задебелена умре-фрлија алуминиум структура светилка тело, надградени IP65 водоотпорен и ' рѓа-доказ, повеќе безбедно и издржливи, подолг живот.Поедноставно инсталација, подобро матирано текстура, анти-стареењето и не испуштајте го наслика. 【Две Различни Бази на Светлината】Два вида на бази : вметнување тип и фиксна тип, да ги исполнуваат на вашиот differnt потреби. 3-5 плоштадот зрачењето област, 10 W, 1100 LM 180° зрак агол.Комбинација на повеќе светла за подобро осветлување ефект.Може да се широко се користат во тремот, вратата, градина, двор, ходникот, патио, entryway. 【Подобар Избор за Надворешна Декорација】градината светлина користи во 100-240 V AC напојување, наменет за отворено градина пејсажи осветлување проекти и комерцијални апликации, 14inches жица должина.Одличен избор за декорација и создавање на пријатна амбиент за гости, пријатели и семејството. 【Пат Светлина Услуга】Ние ви обезбеди пријателски услуги на клиентите и грижете се-бесплатно во 1-година на производ-услуга.Никакви проблеми за време на употреба, можете да испраќате порака до нашиот тим за поддршка и ние ќе ви помогнат да се реши наскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата