.

.

Кратен Апарат Компатибилен со Motorola CP110 RDM2070D RDU4100 RDV5100 RDU2020 RDU2080D RDV2020 RDV2080D RDM2080 RDU4160D Радио RLN6305 RLN6308 RLN6332A

Кратен Апарат Компатибилен со Motorola CP110 RDM2070D RDU4100 RDV5100 RDU2020 RDU2080D RDV2020 RDV2080D RDM2080

DEN 647.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Батеријата Брзо Брзо Кратен Апарат за полнење за Motorola двонасочна Радио.Десктоп полнење на база со отстранлив батеријата лоцирање на железнички кои можат да се прилагодат на вашиот стандард (слим) батерии (како што се RLN6305 RLN6308) или дебели батерии (како што се RLN6351).Компатибилен со Motorola CP110 RDM2070 D RDU4100 RDV5100 RDU2020 RDU2080 D RDV2020 RDV2080 D RDM2080 RDU4160 D Радио.Compatiable Батерија : RLN6305 RLN6308 RLN6351. LED светло дизајн да го следат статусот на полнење.Во текот на Полнење заштита го прави радија,батерии и полнач за безбедно.Батеријата Брзо Брзо Кратен Апарат за полнење за Motorola двонасочна Радио Технички Детали : Влезен Напон : AC 100-240 V, 50-60 Hz, 850m A Излез : DC 12 V, 850m A За батерија тип : Ni-CD, Li-ion и Ni-МЗ Трето лице/, откако на пазарот на Компатибилен додаток за Батеријата Модели : RLN6351 RLN6351 B RLN6351 C RLN6308 RLN6308 B RLN6305 RLN6305 B RLN6304 Компатибилен со Motorola Радио Модели : CP110 EP150 A10 A12 XTNi XTNi D RDM2020 RDM2070 D RDM2080 RDV2020 RDV2080 D RDV5100 RDU2020 RDU2080 D RDU4100 RDU4103 RDU4160 D RDU4163 D Пакет се Вклучени : 1 Pcs Кратен Апарат 1 Pcs Адаптер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата